Novinky

16
Říjen

Nové Foto: LAS VEGAS NIGHT - CLUB VAGON GOLČŮV JENÍKOV, so 12.10.

V sobotu se ve Vagonu v Golčáku konala party in Las Vegas Style Dva krupiéři s Vámi hráli ruletu, kostky nebo Black Jack Kdo vyhrál, měnil žetony na baru za drinky zdarma Díky všem za super party a krupiérům za spolupráci ;-) Fotky jsou v Galerii.

8
Říjen

Nové Foto: IBIZA EVOLUTION - EL MÁGICO PRAHA, so 5.10.

Speciální noc s klubobou muziku, monstrózní laser & pyro show a hromadou dárků... To je Ibiza Evolution, kterou do El Mágica přivezl DJ Keri v sobotu 5.10 :) Fotky jsou v Galerii.

7
Říjen

Nové Foto: KOLEJNÍ DRINKING BATTLE - EL MÁGICO PRAHA, st 2.10.

Minulou středu si to jednotlivé koleje v Praze na Jižáku rozdaly o 10 velkých XXL kýblů Cuba Libre :-) Právě ty totiž čekaly jako odměna pro vítěznou kolej! :) Nejlepší byla suverénně kolej Blanice! :-) Fotky jsou v Galerii.

3
Říjen

Nové Foto: BEER PONG CHAMPIONSHIP - CLUB WATT BRNO, út 1.10.

V úterý měl Beer Pong Championship velkou premiéru v Brně a prestižním WATT Clubu. Jsme s Ondrou Bukáčkem moc rádi, že jste dorazili na historicky první náš turnaj v Brně. Mě osobně moc bavila Vaše veselá moravská nálada, prostě všechno na pohodu! :) :)…

2
Říjen

Nové Foto: BEER PONG CHAMPIONSHIP - PRAHA, po 30.9.

Další pondělí přineslo opět zcela vyprodaný turnaj v Beer Pongu a následnou skvělou after partošku :) Díky všem a gratulace vítězům :) Fotky jsou v Galerii.

1
Říjen

Nový Partylist: ŘÍJEN 2019

Kde a kdy se uvidíme v říjnu? Mrkni do sekce PARTYLIST a vyber si svůj mejdan... ;-)

26
Září

Nové Foto: CRAZY MINIONS PARTY - EL MÁGICO PRAHA, pá 20.9.

Velká show nadživotních mimoňů vzala útokem klub El Mágico minulý pátek Všem se líbila luxusní dekorace klubu a minions plyšáci byli prostě mega TOP Mrkněte na fotky v Galerii.

20
Září

Nové Foto: BEER PONG CHAMPIONSHIP - PRAHA, po 16.9.

V pondělí jsme v El Mágicu odstartovali další sezonu turnajů Beer Pong Championship! Turnaj byl dlouho dopředu beznadějně vyprodán a více než 70 týmů bojovalo o super ceny a body do tabulky. Spooousta lidí dorazila i na after party, díky všem! Můj tým s…

1 2 3 ...34

Kontakty

Lukáš Desenský

607 910 122

djluckyd@djluckyd.cz

web design: code:

DJ Lucky D © 2013