Novinky

22
Duben

Nové Foto: MEXICKÁ SOMBRERO TEQUILA PARTY - EL MÁGICO PRAHA, čtvrtek 18.4.

Ve čtvrtek jsme odpálili velikonoční svátky "in Mexico style"! :-) Tequila za pár kaček, za panáky luxusní sobrera, El Mágico team v top mexických kostýmech a parádní atmoška díky Vám! Super party! Fotky jsou v Galerii.

18
Duben

Nové Foto: LESBI SHOW LIVE - EL MÁGICO PRAHA, pátek 12.4.

V pátek jsme roztočili strhující party, kdy vrcholem večera byla Lesbi Show Live! Holky předvedly super show, která se fááákt všem líbila Plný dům pařil fantasticky až do rána! Díky moc všem! Fotky jsou v Galerii.

12
Duben

Nové Foto: BEER PONG CHAMPINSHIP - Pondělí 8.4.

Další turnaj v Beer Pongu v Praze, opět vyprodáno dlouho dopředu, 64 týmů si to rozdalo o další body a hromadu cen :) Díky všem i za after party, další turnaj v úterý po Velikonocích, tj. 23.dubna. Fotky jsou v Galerii.

5
Duben

Nový Partylist: DUBEN 2019

Tour Dates na další měsíc duben 2019 najdete v sekci PARTYLIST!

3
Duben

Nové Foto: AIRBRUSH TATTOO PARTY - CLUB KONGO LETOHRAD 30.3.2019

V sobotu dorazil kolega TOP Airbrush tatér a jmenovec Lukáš do Letohradu a klubu Kongo, kde jsme rozjeli Airbrush Tattoo Party. Večer jsme okořenili soutěží o tetování na nej sexy místě a vítězce jsme darovali lahev "Bohemky" Fotky jsou v Galerii.

2
Duben

Nové Foto: BEER PONG CHAMPIONSHIP - Pondělí 25.3.

Minulé pondělí jsme roztočili další kolo Beer Pong Championship, které bylo již tradičně zcela vyprodané. Titul podruhé získal kolega Ondřej Bukáček se svým týmem, gratulka :-) Díky i za peckovou After partošku!  Fotky jsou v Galerii. Další turnaj v…

1
Duben

Nové Foto: AIRBRUSH TATTOO PARTY - EL MÁGICO PRAHA 22.3.

Malinko se zpožděním, ale přece... Jsou tady fotky z páteční noci plné Airbrush tetování, mrkněte v Galerii.

23
Březen

Beer Pong Championship FTVS Edition - Úterý 19.3.

Speciální edice pro FTVS, to byl další turnaj Beer Pong Championship! Gratulace vítěznému týmu k titulu a tentokrát bych rád ocenil i super party people na after, kterých zůstalo hrozně moc i po turnaji! Roztočili jsme to brutálně! Další turnaj už v…

1 2 3 ...31

Kontakty

Lukáš Desenský

607 910 122

djluckyd@djluckyd.cz

web design: code:

DJ Lucky D © 2013