Nabídka

Ceník všech akcí a služeb poskytujeme na vyžádání.

djluckyd@djluckyd.cz

+420 607 910 122

DJ Lucky D ve Vašem klubu nebo na Vaší akci? Žádný problém! 

DJ Lucky D mixuje hudbu ve stylech Commercial House, Electro & Progressive House a Dance. Na speciálních akcích zahraje i Oldies, POP a CS hity. Samostaný DJ-set nebo DJ-set včetně kterékoli níže uvedené akce lze objednat - viz. sekce Kontakty.

DJ Lucky D hraje v klubech, na diskotékách, ale i na společenských akcích např. svatbách, firemních večírcích, soukromých akcích a dětských karnevalech včetně zajištění hudebního doprovodu, ozvučení a osvětlení. DJ Lucky D moderuje nejrůznější společenské akce, např. svatby, plesy, sportovní utkání, firemní večírky apod. 

ANONYMOUS NIGHT

Další novinka! Spusta luxusních a originálních Anonymous masek ZDARMA pro hosty Vašeho podniku! A o show a skvělou party je postaráno! DJ Lucky D masky přiveze a zajistí kompletní koncept celé akce.

ORIGINAL LAS VEGAS NIGHT

Zcela nová originální akce! Váš klub se promění v Las Vegas! Noc plná soutěžení, hazardu, kostýmů...a spousty dalšího. Ihned u vstupu Vás přivítají Las Vegas hostesky, u kterých hosté mohou vyhrát vstup zdarma nebo lahev sektu. V průběhu party probíhají různé hry o žetony, které návštěvníci mění za drinky zdarma. Celou party umocní i stylová dekorace klubu a DJ Lucky D profesionálním moderováním akce včetně skvělého DJ setu.

MEGA PRIMEROS PARTY

Ve spolupráci s výrobcem kondomů a erotických pomůcek jsme pro Vás připravili obrovskou PRIMEROS Party. U vstupu Vám krásné hostesky rozdají kondomy PRIMEROS pro každého ZDARMA, nebudou chybět ani skvělé soutěže o hodnotné PRIMEROS DÁRKY (dárkové kondomy, exkluzivní lubrikační gely, venušiny kuličky, vibrátory a další...:) Celý večer doprovodí svým exkluzivním DJ setem DJ Lucky D!

ŠROUBY & MATICE & SMS CHAT LIVE

Seznamka v nové podobě. Pro slečny u vstupu matička, pro pány šroubek, najdou-li se, získají oba na baru drink zdarma. K tomu samozřejmě nesmí chybět skvělý SMS Chat a báječná zábava může začít! V průběhu večera probíhají různé originální soutěže, které party rozproudí na maximum!

PLABOY LOVE SEXY PARTY

Do Vašeho klubu zajistíme a na party nachystáme speciální Playboy výhry, dárky a doplňky - kosmetika, vibrátory, kondomy, erotické pomůcky, spodní prádlo, Playboy uši a mnoho dalšího. DJ Lucky D poté režíruje celou Playboy Night se spoustou soutěží, legrace, zábavy a skvělé muziky!

AFRO PARTY aneb. KOKOSY NA SNĚHU

Skvělá tématická akce, která se hodi na zimu i léto. Do Vašeho klubu přivezeme domluvené množství Crazy Afro Paruk, které rozdáváme z DJ pultu, v soutěžích a za drinky na barech. Další super party, která nemá chybu!

ORIGINAL SLAMÁK PARTY

Nová a neokoukaná akce z naší nabídky. Do Vašeho klubu přivezeme domluvené množství krásných slamáků, které rozdáme v soutěžích a za drinky na baru. Slamáky zaručeně vytvoří tu správnou atmosféru na Vaší party. A že s nimi spousta legrace, o tom se již můžete přesvědčit sami.

MR. & MISTRYNĚ PÁKA LIVE

Ten nejlepší turnaj v páce na profesionálním hracím stole! Připravíme, zorganizujeme a DJ Lucky D i odmoderuje průběh celého turnaje! Soutěžit mohou samozřejmě dámy i pánové.

MEGA HALLOWEEN PARTY

Jedna z nejlepších Halloween Party! Zajistíme masivní dýňovou dekoraci, speciální strašidelné vychytávky - pavouky, kostlivce, girlandy...Součástí této party jsou i stovky masek pro návštěvníky. Akci možno doplnit i Bodypaintingem. V každém případě se jedná o party, na kterou se nezapomíná! Pozor! Omezená kapacita termínů, nutné objednat v dostatečném časovém předstihu.

BODYPAINTING NIGHT

Další z oblíbených akcí, která může být za skvělých podmínek i ve Vašem klubu. Profesiolní malíř, nádherné barvy, luxusní originální motivy...Lze spojit s tématickými akcemi jako je např. Halloween. Náš malíř totiž dokáže namalovat na těla hostů cokoli!

AIRBRUSH TATTOO PARTY

Profesionální Airbrush tatér, který vytvoří na tělech hostů originální motivy dle jejich přání. Airbrush tetování nebolí, je samozřejmě zdravotně zcela nezávadné a je určitě tou správnou volbou pro Vaši party.

CARNEVAL INCOGNITO PARTY & NIGHT IN RIO DE JANEIRO

Party jako v Riu de Janeiru můžete zažít i ve Vašem klubu. Přivezeme a naistalujeme exkluzivní "Carneval" dekoraci a zajístíme i spoustu dalších doplňků, které dotvoří legendární atmosféru této party - Incognito Škrabošky, Party Kloboučky a další. Na party nebudou chybět ani vystřelovací konfety a skvělá hudební show!

ROBERT ROSENBERG & SEXÍÍÍČEK LIVE

Nejznámější český pornohorec Robert Rosenberg po celou dobu ve Vašem klubu! DJ Lucky D a Robert Rosenberg v doprodovu dvou tanečnic společně vystupovali již na mnoha akcích a setkali se s obrovským ohlasem. V rámci této party zažijete ve Vašem klubu strhující soutěže, skvělou muziku, 2x GoGo tanečnice, 2x dámský strip v profesionálním podání a ve finále i luxusní lesbi show! Jedinečná nabídka, která zaručení přiláká mnoho návštěvníků! Pozor! Tuto akci je kvůli velkému vytížení hlavních aktérů nutné bookovat s časovým předstihem!

CRAZY SUNGLASSES NIGHT

Další z řady nových originálních akcí je tady pro Vás! Stovky obřích barevných slunečních brýlí různých tvarů s sebou na tuto akci přiveze DJ Lucky D. Brýle získávají návštěvníci v soutěžích, na baru, u vstupu a z DJ pultu. Obří brýle vykouzlí neopakovatelnou atmosféru, za kterou ručíme!

FAKTOR STRACHU LIVE

Oblíbená soutěž posledních dnů. DJ Lucky D zajistí všechny potřebné "rekvizity" k soutěžím a profesionálně je moderuje. Těšít se můžete na šváby, myši, sarančata, červy, různé nápoje a další...Na Vás je pouze zvolit ceny do soutěží. Velmi doporučujeme peníze v hotovosti na ruku.

PARUKOVÁ SHOW DELUXE

Nová, neokoukaná a přitom jedinečná party, kterou teď můžete na Vaší akci zažít i Vy! DJ Lucky D přijede s domluveným množstvím nádherných barevných různorodých paruk, které rozdá u vstupu, z DJ pultu, v soutěžích a za panáky na baru. Návštěvníci změní zdarma svou image a zaručeně se budou bavit. Tato party je prostě tutovka!

KARAOKE PARTY

Populární karaoke show na Vaší akci? Není problém, zajistíme bohatý výběr skladeb, profesionální mikrofon, LCD obrazovku a dokonalou show. Vy jen zajistíte odměnu pro soutěžící a vítěze.

HELIUM BALLOON PARTY

Brutální množství oblíbených balónků v kombinaci s heliem, které změní Váš hlas v totální šmoulí hlásek. Spousta soutěží a dokonalá atmosféra, to je HOT TIP pro Váš večer...

LED NEON RING (PRSTÝNKOVÁ SHOW)

Oblíbená novinková a neokoukaná akce pro Váš club! Dle Vašeho přání přivezeme stanovené množství LED svítících prstýnků, které rozdáme mezi návštěvníky akce. Samozřejmostí jsou i vychytané soutěže.

CRAZY COLOUR HAIR SHOW

Další z řady oblíbených party! Náš STYLISTA vykouzlí na hlavách návštěvníků party zajímavé účesy pomocí barevných sprejů na vlasy. Hosté si mohou zdarma nechat změnit svou image a zapůsobit tak na protějšky opačného pohlaví :) DJ LUCKY D moderuje soutěž o nejbláznivější účes...A to je vždycky legrace a výborná show

MEGA PLYŠÁKOVÁ PARTY

Zaručujeme, že tuto party ocení všichni Vaši návštěvníci. Mluví za nás mnoho pozitivních zkušeností a referencí. V průběhu večera rozdá DJ Lucky D spousty plyšáků přímo z DJ pultu a domluvené množství dostanou první příchozí zdarma u vstupu jako Welcome Present. Vrcholem této party je soutěž o exkluzivní plyšáky gigantických rozměrů, které uchvátí každého!

ĎÁBELSKÁ NOC (BIG DEVIL'S NIGHT)

Chcete zažít elektrizující atmosféru ve Vašem klubu?! Pak je ďábelská noc tou správnou volbou. Mezi hosty rozdáme stovky krásných a kvalitních SVÍTÍCÍCH ROHŮ, které vytvoří neopakovatelnou show. DJ LUCKY D rozpálí všechny návštěvníky klubu originálními pekelnými soutěžemi. Tato party prostě nemá chybu! A pozor! Ceny svítících rohů máme bezkonkurenční!

SMS CHAT / SEZNAMKA PARTY

Totální bomba! Pomocí našeho vybavení promítneme vzkazy od návštěvníků clubu, festivalu apod. na projekční plochy - plátna, LCD televize, monitory. Cena sms do našeho SMS Chatu je vždy dle tarifu zákazníka do sítě O2.

BUBBLE PARTY

Miliony bublin nad tanečním parketem vytvoří naše výkonné bublifuky, které se tak postarají o vynikající atmosféru. Přivezeme i ruční bublifuky pro prvních 100-200 příchozích hostů. Celá party probíhá v moři bublin a je velmi oblíbená.

BIG FIRE & B52 PARTY

Velká ohnivá noc je tady! Připravíme speciální výzdobu z bambusových loučí. Na baru teče proudem hořící drink B52 za akční cenu a vrcholem večera pak je soutěž v plivání ohně o free útratu na bar nebo finanční hotovost. Zajistíme vše potřebné, tak aby byla zajištěna bezpečnost návštěvníků. DJ Lucky D soutěž profesionálně moderuje a Vy se můžete jen kochat spokojeností a nadšením Vašich návštěvníků.

WATCH IN TIME PARTY

Další zcela nová akce se silikonovými hodinkami! DJ Lucky D přiveze do Vašeho klubu domluvené množství digitálních silikonových hodinek. Za každý drink na baru předá barman žeton a za 4 žetony hosté získávají hodinky zdarma. Velké digitální náramkové hodinky se pak předají jako ceny v soutěžích.

MOULIN ROUGE NIGHT

Další zcela nová akce ve stylu francouzského kabaretu! Zajistíme profesionální výzdobu celého klubu ve stylu Moulin Rouge i kostýmy pro obsluhu. Prvních 200 hostů na party obdrží kondom zdarma a celou noc lemují erotické soutěže o erotické ceny, prádlo a pomůcky. Možno doplnit i o Moulin Rouge Strip Show, které rovněž zajistíme. Moulin Rouge NIght je ideální ve spojení s Absinthem z fontány na baru. Objednejte si i Vy do svého klubu akci, kterou Vaši hosté, ještě nikdy nezažili!

MISS MOKRÉ TRIČKO

Uspořádejte legendární a vždy zajímavou soutěž Miss Mokré Tričko v profesionální podobě. Zajístíme kompletní podobu celé akce od přihlášení soutěžících, realizaci, moderování až po vyhlášení. Sprchování dívek provádíme pomocí speciálního rozprašovače, bazén ani přívod vody není nutný. Voda navíc nikde nestříká a nemůže poškodit žádné vybavení ani podlahu. Provozovatel klubu se jen postará o ceny pro soutěžící a může se začít.

MEXICKÁ SOMBRERO TEQUILA PARTY

Další skvělá tématické akce ve Vašem klubu! Tentokrát ve stylu Mexika! V akci na baru teče proudem Tequila podle Vašeho výběru a za každého panáka se dává žeton a za 3 - 4 žetony předá DJ Lucky D originální sombrero zdarma. Hosté se v průběhu večera mohou těšit i na exkluzivní soutěž \"Nej Sexy Bodyshot\". Party alá Mexiko skutečně nemá chybu!

PIRATES OF THE CARIBBEAN NIGHT

Skvělá nová akce ve stylu Pirátů z Karibiku. Ideální ve spojení s akčním drinkem Captain Morgan. Za každý drink na baru se hostům dává 1 žeton a 3 žetony pak DJ Lucky D vymění u DJ-pultu za luxusní a originální pirátský klobouk. Originální party se strhující nezaměnitelnou atmosférou. Podívejte se na foto a uvidíte sami...

Kontakty

Lukáš Desenský

607 910 122

djluckyd@djluckyd.cz

web design: code:

DJ Lucky D © 2013